Contact

Harlingen

Koningin Julianastraat 3

8862 TA Harlingen

0517 - 43 29 00 (Keuzemenu optie 1)

harlingen@vestdijk.nl

Franeker

IJsbaanweg 6

8801 ER Franeker

0517 - 43 29 00 (Keuzemenu optie 2)

franeker@vestdijk.nl

Contactformulier

Ik neem contact op met:

Harlingen

Franeker

Er is iets misgegaan bij het verzenden van je bericht...

Bezig met verzenden...

Bedankt! We hebben je bericht ontvangen! Je hoort gauw van ons!

Wie is wie?

Directie

Dhr. G. Schutte - Directeur locatie Harlingen: gschutte@vestdijk.nl
Dhr. S. de Jong - Directeur locatie Franeker: sdejong@vestdijk.nl 

Teamleiders locatie Harlingen

Dhr. H. Saakstra – Teamleider onderbouw mavo, havo, atheneum (1-2): hsaakstra@vestdijk.nl
Mw. A. de Haan – Teamleider vmbo bk (1-4) en bovenbouw mavo (3-4): tadehaan@vestdijk.nl
Mw. E. Hagedoorn-de Wijn – Teamleider bovenbouw havo (3-5): ehagedoorndewijn@vestdijk.nl
Dhr. G. Luik – Teamleider bovenbouw atheneum (3-6): gluik@vestdijk.nl

Intern begeleiders locatie Harlingen

Mw. C. Douma – vmbo bk (1-4), onderbouw (1-2) atheneum en klas 2 havo: cdouma@vestdijk.nl
Mw. S. Gerritzen – mavo en klas 1 havo: sgerritzen@vestdijk.nl
Mw. K. Nijhof – bovenbouw havo (3-5) en atheneum (3-6): knijhof@vestdijk.nl   

Intern begeleiders locatie Franeker

Dhr. L. Douna: ldouna@vestdijk.nl 

Over de organisatie

Meer weten over OVO Fryslân-Noord (RSG Simon Vestdijk & OSG Piter Jelles)? Ben je op zoek naar vacatures? Lees dan verder op 'Over de organisatie'.

Aanmelden bij Simon Vestdijk?

Superleuk dat je kiest voor één van onze scholen. Je kunt je aanmelden via onderstaande knop. Heb je vragen over de aanmelding? Neem dan tijdens werkdagen contact op met José Lemke (06 – 46 62 15 09 of jlemke@ovofn.nl). Tot komend schooljaar!

Klas 1
Klas 2 of hoger

RSG Simon Vestdijk is onderdeel van Stichting Openbaar Voortgezet Onderwijs Fryslân-Noord.
Copyright 2022 © Simon Vestdijk | Algemene voorwaarden & privacy